ALPS kaitsekreem
ALPS-i 100% silikoonist nahakreem aitab kuiva ja tundlikku nahka niisutada ja pehmendada. See on hüpoallergeenne, ei sisalda parfüüme ega värvaineid ega jäta pärast kasutamist õlist tunnet. ALPS nahakreem kaitseb nahka liigse hõõrdumise eest ja aitab saavutada parema proteesi kinnitumise köndiga. Aitab silikoonist proteesi paigaldamisel (könt libiseb paremini proteesi sisse, hoiab ära nii naha kui proteesi vigastamise).
26 eur
Proteesipuhastusvahend
ALPS-i proteesipuhastusvahend on leelise- ja seebivaba puhastusvahend, mis on loodud proteesilt higi eemaldamiseks. Patsiendid, kellel on tundlik nahk, võivad seda toodet kasutada lisaks veel kehapiirkondade pesemiseks, mis puutuvad kokku proteesiga.
48 eur
ALPS-i nahakreem
ALPS-i A- ja D-vitamiini sisaldav nahakreem rahustab ja tugevdab nahka. Seda võib määrida peale ööseks või pärast proteesi eemaldamist.
eur
Higistamisvastane sprei proteesikasutajatele
ALPS-i antiperspirant on esimene omataoline, mis on mõeldud spetsiaalselt proteesikasutajatele. See loodi spetsiaalselt selleks, et aidata proteesikasutajatele kõrvaldada ja kontrollida liigsest higistamisest tulenevaid probleeme. See sisaldab kaks korda suurema koguse alumiiniumklorohüdraati kui tavalised antiperspirandid, mis aitavad minimeerida naha pinnale tekkivat higi. ALPS-i ekstratugeva, ainulaadse koostisega toode aitab kasutajatel kindlasti tunda ennast palju mugavalt ja kuivemalt.
eur
ALPS-i antioksüdantkreem
ALPS-i antioksüdantkreem kaitseb ärritunud nahka ning aitab vähendada hõõrdumist. Samuti omab nahka rahustavat toimet ning leevendab sügelust. Selle kasutamiseks kandke nahale õhuke kith, mis tagab kaitse kogu päevaks.
28 eur
ALPS libisemisvedelik
ALPS libisemisvedelik on kiiresti aurustuv vedelik, mis teeb proteesi paigaldamise lihtsamaks. Soovitame kasutada iga kord kui proteesi paigaldate. Proteesi libisemisvedeliku eesmärk on kaitsta nahka hõõrdumise eest ning pikendada proteesi eluiga. Kui proteesi paigaldada ilma seda kasutamata siis suureneb oluliselt oht, et proteesi äär läheb katki.
21 eur
Pros-Aide proteesiliim
Nahaga kasutamiseks mõeldud ja vee peal põhinev liim, mis liimib pikemaks perioodiks ilma ärrituseta. Pros-Aide on esteetilise proteeside puhul enimkasutatud liim. Seda on ohutu kasutada ka isegi tundlikes piirkondades. See tagab tugeva kinnitumise ja on kõrge veekindlusega, mittetoksiline ja täiesti ohutu.
36 eur
PROS-AIDE liimi eemaldaja
Spetsiaalne liimi eemalduse/puhastuse vahend, mis tagab ohutu Pros-Aide liimi eemaldamise nahalt.
58 eur